Plan dnia

RAMOWY PLAN DNIA (przykładowy)

6.15 - 8.30 - Schodzenie się dzieci; praca indywidualna z dziećmi; zabawy swobodne wg. zainteresowań; prace porządkowe; zabawy ruchowe; zabiegi higieniczne

8.00-  j.angielski (Słoneczka)

8.30 - 8.50 - Śniadanie

8.50 - 9.00 - Zabiegi higieniczne - mycie zębów

9.00 - Język angielski (Biedronki)

9.45- 11.30 - Zajęcia programowe z całą grupą – realizacja zajęć edukacyjnych w różnych sferach aktywności dziecka dostosowanych do jego możliwości; zabawy zorganizowane i swobodne
w ogrodzie – spacery, w sali. Zajęcia dodatkowe wg rozkładu zajęć ( tańce, gimnastyka korekcyjna, logopedia, zajęcia teatralne)

11.30 - 11.40 - Zabiegi higieniczne

11.40 - 12.10 - Obiad

12.10 - 12.25 - Zabiegi higieniczne – mycie zębów

12.30-14.00 - Poobiedni relaks, zabawy relaksacyjne; realizacja pomysłów dzieci i utrwalenie zdobytych umiejętności; praca z dziećmi o indywidualnych potrzebach rozwojowych . Zabiegi higieniczne

14.00 - 14.30 - Podwieczorek

14.30 - 17.00 - Aktywność własna dzieci, zabawy ruchowe w sali; prace porządkowe; praca indywidualna z dziećmi i w małych zespołach; kontakty indywidualne z rodzicami i rozchodzenie
się dzieci.    

 

Plan dnia

 

PLAN TYGODNIA 
PONIEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA CZWARTEK  PIĄTEK 
śniadanie                  8.30  śniadanie                  8.30  śniadanie                  8.30  śniadanie                  8.30  śniadanie                  8.30 
j. angielski                   9.00 (Słoneczka) j. angielski                   9.00 (Słoneczka) zajęcia taneczne 9.00 (Biedroneczki) j. angielski                   9.00 (Słoneczka) religia             9.00 (Biedroneczki) j. angielski                   9.00 (Słoneczka) basen 
j. angielski                   9.30 (Biedroneczki) zajęcia taneczne 9.00 (Biedroneczki) j. angielski                   9.30 (Słoneczka) j. angielski                   9.30 (Biedroneczki) religia             9.00 (Słoneczka) j. angielski                   9.30 (Biedroneczki)
logopeda 10.00 korekta (Biedroneczki)         11.15-11.45
zajęcia plastyczne 12:30  kółko eksperymentalne 12:30 korekta (Słoneczka)         11.45-12.30
zajęcia teatralne