Budynek/ogród

Przedszkole mieści się w nowo-wyremontowanym lokalu o powierzchni ponad 270 m2. Z tyłu znajduje się ogród wyposażony w zabawki ogrodowe, które posiadają wymagane certyfikaty. Na piętrze znajdują się szatnie, dwie kolorowe, słoneczne sale z przylegającymi do nich toaletami oraz kuchnia. Dysponujemy również salą do zajęć indywidualnych oraz wyposażonym pod kątem zajęć gimnastyczno/korekcyjnych kącikiem zajęciowym.

Sale w naszej placówce są jasne i przestronne. Zostały wyposażone w meble odpowiednio dobrane do wzrostu dzieci, co umożliwia im swobodne i bezpieczne poruszanie się. W każdej z nich znajdują się świadomie dobrane zabawki i pomoce edukacyjne (www.educarium.pl).

Pomieszczenia spełniają wymogi UE, prawa budowlanego, powiatowej stacji sanitarno-epidemiologicznej, przepisów ochrony przeciwpożarowej i BHP.

Budynek i otoczenie przedszkola są ogrodzone.

Ze względów bezpieczeństwa, dzieci mogą być odbierane z przedszkola wyłącznie przez rodziców, opiekunów lub inne osoby dorosłe pisemnie przez nich upoważnione.