Zajęcia dodatkowe

Język niemiecki, francuski, włoski 2 razy w tygodniu – jesteśmy przedszkolem patronackim Szkoły Językowej Ling House, która dba o to aby zapewnić naszym dzieciom zajęcia językowe na najwyższym poziomie. Dzieci w wieku przedszkolnym są bardzo otwarte i chłonne na języki, dlatego jednym z priorytetów postawionych przez nas jest zapewnienie im częstego z nimi kontaktu.

Basen – zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu na basenie w Chrzanowie pod okiem Pani Moniki (Mistrzyni Polski w pływaniu). Wiek dzieci od 5 lat. Nie tylko dla naszych przedszkolaków!

Indywidualne zajęcia: gimnastyka korekcyjna i logopeda. Nie tylko dla naszych przedszkolaków!

Jazda konna

Zajęcia adaptacyjne – dla dzieci nie uczęszczających do przedszkola, chcących mieć kontakt z rówieśnikami. Opłaty zobacz Cennik.