Zajęcia podstawowe w cenie

Zajęcia plastyczne: wykorzystanie różnych technik plastycznych dzięki dużym zasobom materiałów artystycznych m.in. masa solna, naturalne materiały, piórka, koraliki, plastelina, ciastolina, wydzieranki itp.

Zajęcia teatralne: przedstawienia teatralne w wykonaniu dzieci oraz odwiedzającej nas agencji, warsztaty teatralne, przygotowywanie rekwizytów teatralnych, ćwiczenia dykcji, pamięci, logopedyczne itp.

Zajęcia rytmiczno-muzyczne - wykształcanie poczucia rytmu i płynności ruchów, również za pomocą prostych instrumentów muzycznych, rozwijanie koordynacji ruchowej, nabywanie umiejętności słuchania, rozwijanie pamięci, spostrzegawczości i umiejętności koncentracji, rozwijanie muzykalności i wrażliwości muzycznej, stymulowanie prawidłowego rozwoju emocjonalnego.

Język angielski 4 razy w tygodniu – jesteśmy przedszkolem patronackim Szkoły Językowej Ling House, która dba o to aby zapewnić naszym dzieciom zajęcia językowe na najwyższym poziomie. Dzieci w wieku przedszkolnym są bardzo otwarte i chłonne na języki, dlatego jednym z priorytetów postawionych przez nas jest zapewnienie im częstego z nimi kontaktu.

Logopeda – współpracujemy z doświadczonymi logopedami, którzy posiadają wieloletnią praktykę w zawodzie. Zajęcia odbywają się w formie grupowej. Istnieje możliwość zajęć indywidualnych (za dodatkową opłatą).

Gimnastyka korekcyjna - współpracujemy z doświadczonymi instruktorami, którzy posiadają wieloletnią praktykę w pracy z dziećmi. Zajęcia odbywają się w formie grupowej. Istnieje możliwość zajęć indywidualnych (za dodatkową opłatą).

Bajkoterapia – mówiąc najprościej – terapia przez bajki. Chyba wszystkie dzieci lubią ich słuchać. Jak wykazały badania psychologów, czytając określone bajki można dziecku pomóc w wielu trudnych dla niego sytuacjach emocjonalnych, takich jak np. irracjonalne lęki lub pierwsze dni w przedszkolu. Bajkoterapia to także doskonała metoda relaksacyjna. Odpowiednio dobrane i opowiedziane albo przeczytane historie mogą doskonale wyciszyć, choćby przed snem, po dniu pełnym wrażeń lub pracy. Zajęcia prowadzone są przez nasze Pani przedszkolanki.

Kuchcikowo – szkoła gotowania dla najmłodszych!